Take a fresh look at your lifestyle.

Ганущин знову скличе сесію, щоб допродати лікарні, – Панькевич

1 402

“Чинна каденція Львівської обласної ради під керівництвом О. Ганущина (БПП) запам’ятається своєю нестримною жагою до наживи на грошах і майні громад. Жирною, але підозрюю, не останньою крапкою в цьому свавіллі стало питання приватизації розташованих в центрі Львова приміщень обласної клінічної лікарні, які – кров з носа – прагне виставити на продаж керівництво облради”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук зазначив голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич.

Свободівець зазначив, що це вперше Львівська обласна рада посягнула на приміщення лікарень.

“На двох попередніх засіданнях питання не мало підтримки – бо не в кожного депутата підніметься рука схвалити таку відверто корупційну оборудку, – продовжив Панькевич, – Про злочинні наміри облрадівської більшості писали ЗМІ, говорили експерти, але це їх не зупинило .

У четвер, 18 червня, на засіданні ради її керівництво знову внесло це питання до порядку денного. І знаєте, в чому був найбільший цинізм? В тому, що приватизацію трьох лікарняних приміщень, а заодно бібліотеки на Винниченка, 1 (якраз поруч з рестораном, який належить родині відомого олігарха) та великої будівлі комунальної аптеки в центрі Пустомит, вирішили сховати за питанням відновлення ветеранського реабілітаційного центру «Фенікс», яке поставили в той же проект рішення.

Йшлося про передачу споруди, яка постраждала від паліїв, на баланс міської ради, щоб та могла приступити до відновлення центру. І коли опозиційні депутати вимагали зняти корупційне приватизаційне питання з розгляду, голова ради не приховував «праведного гніву»: мовляв, ви проти ветеранів російсько-української війни, проти їхньої реабілітації?!!”

Голова фракції ВО “Свобода” Олег Панькевич додав, що коли продаж лікарняних будівель, який двічі не підтримала сесія, Ганущин поставив на голосування втретє – залишався єдиний спосіб зупинити це мародерство: блокування.

“Депутати фракції ВО “Свобода” заявили, що не допустять злочинного голосування. Нашими зусиллями вдалося вилучити з проекту рішення два лікарняні приміщення. Продаж інших тепер можна зупинити тільки в суді.

Чим так когось привабили старі лікарняні будівлі? Власне, вони не потрібні. Але схема така: їх продають (мовляв, прозоро, на аукціоні, але ви в це вірите?), покупець привласнює землю під будівлями, а потім вибудовує житлову багатоповерхівку чи офісний центр. Впритул до медичних корпусів. І назад вороття не буде…
Чи вгамуються на цьому апетити мародерів? Навряд чи.

Припускаємо, що на лікарняні будівлі в затишному зеленому куточку в центрі Львова, надійшло серйозне і добре оплачене замовлення. І вони доб’ють це питання. Доведеться, правда, «попрацювати» – когось переконати голосувати, а кого не переконаєш – облити брудом. Власне, це вже зараз відбувається. Витрачаються грубі гроші (підозрюємо – бюджетні), щоб поширити брехливу інформацію про ВО “Свобода”.

Воно й не дивно – “Свобода” єдина стоїть на заваді розкраданню бюджету й майна громади Львівщини”, – підкреслив Олег Панькевич.

Свободівець також висловив очікування, що будівлі лікарні знову з’являться в порядку денному, навіть більше – під цю тему скличуть наступну сесію: “Бо захланності чинної БПП-шної більшості в облраді нема меж”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.