Take a fresh look at your lifestyle.

Хто і як з депутатів облради голосував за продаж лікарні, аптек, бібліотеки та ін.

6 866

18 червня Львівська облрада на своїй сесії продала ряд скандальних приміщень.

Вранці перед сесією о 9.00 комісія з питань приватизації таємно, без ніякого анонсу про своє засідання, вже втретє за каденцію включила у перелік об’єктів на приватизацію три скандальних приміщення Львівської обласної лікарні:

  • столярну майстерню (236 м2) на вул. Некрасова,6
  • центральний рентгенрадіо-фізкабінет (390 м2) на вул. Чернігівській,7
  • оранжерею (250 м2) на вул. Некрасова,6

Загалом на приватизацію було виставлено перелік з 10 об’єктів. Під час розгляду питання, коли дійшло до голосування за приміщення лікарень – фракція “Свободи” заблокувала трибуну ради, а її очільник Олег Панькевич назвав усіх присутніх не депутатами, а мародерами.

Як наслідок, два приміщення обласної лікарні (площею (390 м2) та (250 м2)), через блокування трибуни свободівцями, було знято з переліку об’єктів на приватизацію.

Олег Панькевич у виступі зазначив, що ці приміщення спеціально добивають до руїн, щоб потім продати і цінними є не стільки будівлі, як земля під ними. Приміщення обласної лікарні, за словами свободівця, готують на продаж для головного лікаря, який є родичем олігарха.

Після того, як два приміщення лікарні все ж таки були зняті з розгляду, обласна рада все ж таки продала ряд інших скандальних приміщень:

  • столярна майстерня (236 м2) обласної лікарні на вул. Некрасова,6.
  • книгосховище Львівської обласної бібліотеки для дітей на вул. Винниченка, 1 (64,8 м2)
  • будівля центральної районної аптеки на вул. Грушевського у Пустомитах (440 м2)
  • аптечні склади на вул. П’ясецького, 9 у Львові (понад 8000 м2), які раніше обласна влада просто хотіла списати, але під тиском громадськості цього не було зроблено
  • приміщення на вул. Б. Антонича, 10 у Львові (29 м2)
  • будівлі гаражів та складу на вул. Княгині Ольги, 104 у Львові (148 м2)
  • два приміщення міської друкарні у Стрию на вул. Богдана Хмельницького (119 м2 та 347 м2).

Результати поіменного голосування за продаж восьми вказаних приміщень:

По фракціях: Блок Петра Порошенка – 16 “за”, Об’єднання “Самопоміч” – 1 “за”, ВО “Свобода” – 0 “за”, ВО “Батьківщина” – 6 “за”, Громадянська позиція – 1″за”, УКРОП – 6 “за”, група “Незалежні” – 4 “за”,Народний Рух України – 5 “за”, Народний контроль – 3 “за”, позафракційні – 2 “за”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.