Take a fresh look at your lifestyle.

У Тростянецькій ОТГ хочуть “роздерибанити” 20 га землі, – громадські активісти

902

У понеділок, 22 червня, сесії Тростянецької ОТГ може розглянути питання про виділення земельних ділянок у с. Луб’яне площею 20 га.

Про це повідомляють громадські активісти на своїй сторінці у Фейсбук “Тростянець Антикор”.

Подаємо повний текст допису:

“Для одних коронавірус біда, для інших можливість приховати свої незаконні вчинки. А ось для голови Тростянецької ОТГ це додаткова можливість ще більше втаємничити свої діяння. На сесії, яка відбулася 16 червня, за ініціативи голови земельної комісії пана Дорощука із сесії вигнали журналіста газети «Громада», мотивуючи карантинними обмеженнями. Але, як виявилося пізніше, карантин був простим прикриттям для того, щоб приховати від громадськості свої діяння.

Розповідають, що причуваючи свою «політичну смерть» наша «героїня» вирішила роздерибанити більше 20-ти гектарів землі у селі Лубяне. Розділили її на невеличкі наділи і вирішили роздати частину із них жителям Липівки, а решту пустити із молотка. Подейкують, що мала вона і відданих помічників. А допомагали їй у цьому липівські депутати та староста селища, мабуть розуміючи те, що незабаром втратять доступ до «бюджетного корита». А роздавши трохи землі певно мають надію, що ще за них хтось та й проголосує.

Але, не так сталось, як гадалось. Завдяки депутату Юрію Шипову їм таки не вдалося проштовхати це питання. І на щастя депутату Шипову таки вдалося відстояти інтереси своїх виборців. А оскільки Леницька обовязково спробує повторити цей фокус, то пану Юрію не завадило б заручитися підтримкою любянців і дати чітко зрозуміти недобросовісним депутатам, що окрім любянців на цю землю ніхто більше претендувати не зможе.

Вже у понеділок ця епопея матиме своє продовження. Чи пустять на сесію журналістів? А чи вірусом знову прикриють свій дерибан?”

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.