Take a fresh look at your lifestyle.

Учасники війни вимагають вибачень від представників БПП у Львівській облраді

2 552

Члени Міжфракційного об’єднання учасників російсько-української війни у Львівській обласній раді обурені діями голови ради Олександра Ганущина (БПП) та голови фракції БПП Катерини Кеньо на сесії Львівської обласної ради 18 червня 2020 року. Вони заявляють про корупційні дії керівництва облради та зневаження учасників війни на Сході.

Як йдеться в заяві, яку підписав від імені між фракційного об’єднання Михайло Нискогуз, під час засідання депутати фракції ВО «Свобода» були змушені заблокувати президію, щоб зупинити ухвалення корупційного рішення. Йдеться про виставлення на продаж лікарняних приміщень – питання, який супроводжувався грубим порушенням регламенту та законодавства головою Львівської обласної ради (БПП) Олександром Ганущиним.

«Під час блокування біля президії з’явилася голова фракції Блоку Петра Порошенка Катерина Кеньо, яка почала вигукувати «Свобода» – проект Росії!» Цей факт надзвичайно обурює, адже в складі фракції ВО «Свобода» – п’ятеро ветеранів російсько-української війни, які на самому початку агресії вирушили на передову. Серед них – Михайло Нискогуз (доброволець батальйону «Азов», добровольчого підрозділу «Карпатська Січ», воював біля с. Піски, поблизу Донецького аеропорту), Андрій Чад (доброволець підрозділу «Карпатська Січ», захищав позиції під Водяним, отримав поранення), Руслан Кошулинський (старший сержант, артилерист 44-ої артилерійської бригади, виконував завдання біля Попасної), Михайло Ковалів (доброволець, воював у складі 24 бригади ім. Короля Данила, захищав Луганський аеропорт, Амвросіївку, Георгіївку), Андрій Тягнибок (доброволець батальйону «Січ», виконував бойові завдання в Мар’їнці, Курахово).

Понад тисячу членів ВО «Свобода» воювали й продовжують захищати державу від московського агресора. Від початку війни загинуло 34 наших побратими та 12 померли внаслідок поранень та хвороб, отриманих на фронті.

І зараз у стінах Львівської обласної ради ми чуємо на свою адресу: «Свобода» – проект Росії»?

Ми розуміємо, що ці брехливі напади викликані нашою безкомпромісною позицією: ми проти корупційних оборудок з майном громади, які здійснює чинне керівництво обласної ради. Щоб дискредитувати ВО «Свобода» вони не гребують ніякими методами: розміщують у ЗМІ наклепницькі статті, замовляють рекламу, підозрюємо – за бюджетні кошти. Причому цей бруд поширюється з публічних сторінок голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

Ми вважаємо своїм обов’язком захистити честь і гідність побратимів перед нападами мародерів із БПП, яка є керівною у Львівській обласній раді.

Ми заявляємо про свавілля БПП у Львівській облраді та вимагаємо вибачень за їхні дії та за образу захисників держави», – йдеться в заяві.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.