Take a fresh look at your lifestyle.

Більше не треба ходити до школи: влада хоче впровадити дистанційне навчання

775

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України

В Міністерстві освіти і науки України запропонували до громадського обговорення проєкт Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти.

У ньому передбачається врегулювати реалізацію механізму дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти за 2 напрямками:

за дистанційною формою як окремою формою здобуття освіти;

використання технологій дистанційного навчання під час організації здобуття освіти за різними формами (денною, вечірньою, заочною, мережевою, екстернатною, сімейною (домашньою), педагогічним  патронажем).

Планується спрощення процедур організації дистанційного навчання для закладів освіти і здобувачів освіти, які бажають навчатися дистанційно. У тексті проєкту акта враховано особливості дистанційного навчання під час карантину, а також передбачено умови для реалізації змішаного навчання. Проєктом акта не перебачено положення щодо оплати праці, наповнюваності класів (груп), штатного розпису, оскільки ці питання належать до предмета регулювання інших нормативних актів.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.