Take a fresh look at your lifestyle.

“Затоплене майже все”: Зеленський вночі прибув на Франківщину (відео)

11 017

Президент Володимир Зеленський, який увечері 25 червня терміново прибув до Івано-Франківської області, вражений масштабами повеней, які наробили чимало лиха у регіоні. Глава держави високо оцінив роботу всіх служб, які працюють над ліквідацією наслідків негоди, і висловив сподівання, що за кілька днів місцевим мешканцям вдасться повернутися до звичного життя.

Про це глава держави розповів під час ефіру суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу”, передає ТСН.

“Мене не просто думаємо, що робити, ми вже робимо. Я перебуваю зараз в Ланчині на Франківщині. Дійсно вражає масштаб цієї трагедії і те, що ми бачили з висоти гвинтокрила, і тут бачимо, спілкуючись із людьми. Бачимо, що затоплений регіон, зруйновано понад 8 тисяч будівель, затоплено близько 10 тисяч га сільського господарських земель. Зруйновані дороги, дамби, декілька старих мостів”, – сказав президент Володимир Зеленський.

Зеленський нагадав, що наразі вже відновлено рух усіма дорогами державного значення на Західній Україні. На місці нині працюють фахівці ДСНС, Нацгвардія, поліція, “Укравтодор”. Глава держави зауважив, що для повної ліквідації потрібен певний час. 

“Люди вражені роботою всіх наших служб. Це правда. І я хотів це побачити і почути від людей – і дійсно це підтверджую. Я думаю, що повністю нормальне життя упродовж найближчих днів буде відновлено”, – висловився Зеленський.

Президент також зауважив, що Кабмін сьогодні виділив близько 700  мільйонів гривень на відновлення зруйнованої інфраструктури. За його слова, ті люди, домівки яких повністю зруйновані, отримають фінансову допомогу.

“Що важливо, перш за все, відновлення не тільки будівель для людей. Тому що деякі будівлі не можна повернути, скажімо так, до життя. Тому люди будуть переселені і буде обов’язково ще й фінансова допомога. Не хочу входити в деталі – пальне потрібне, гумові човни, зараз для людей, і харчування. Все це є – харчування, вода. Тому що затоплене майже все”, – додав Зеленський. ї

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.