Take a fresh look at your lifestyle.

На Дрогобиччині стартувало ЗНО: відомо деталі

649

25 червня стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. Першим предметом цьогорічного тестування є математика.

Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

У проведенні ЗНО-2020 кардинальних змін порівняно з минулим роком не відбулося. Однак, через падемію COVID-19 було внесено відповідні організаційні зміни, покликані зберегти життя і здоров’я здобувачів освіти та залучених до проведення ЗНО працівників. На пропускному пункті в школі, де складають ЗНО, кожного абітурієнта перевіряють, а саме міряють температуру та не пропускають без масок.

У цьому році зовнішнє оцінювання проводиться із 11 предметів: математики, української мови і літератури, англійської, німецької, іспанської, французької мов, історії України, біології, фізики, географії, хімії.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають право на складання тестів не більше як із чотирьох навчальних предметів.

Однак, через карантинні заходи, випускники шкіл мають право відмовитись від складання ЗНО, але і вступити до вишу цьогоріч вони не зможуть.

ЗНО-2020 проходитиме у терміни з 25 червня до 17 липня – основна сесія та з 23 липня до 11 серпня 2020 року – додаткова сесія.

У Дрогобичі працюватимуть 7 пунктів тестування на базі Дрогобицького ліцею, ліцею імені Богдана Лепкого, ліцею №1 імені Івана Франка, ліцею №2, ліцею №4 імені Лесі України, ліцею №16 та школи №17.

За весь період ЗНО у дрогобицьких пунктах тестування повинні провести близько 7,5 тисяч тестувань, зокрема й за участі учнів Стрийського, Старосамбірського та Самбірського районів.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.