Take a fresh look at your lifestyle.

Влада Львівщини системно знищує медичну галузь, – Панькевич

1 060

Виглядає, що голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин серйозно «взявся» за медичну галузь. Як повідомили працівники обласного протитуберкульозного диспансеру, що на вул.Бой-Желенського, 5, 26 червня Олександр Ганущин заявив їм, що з 30 червня заклад закривається, а персонал опиняється на вулиці.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук зазначив голова фракції ВО “Свобода” Олег Панькевич.

“Отакі от реформи…, – продовжив свободівець, – Знищення галузі на Львівщині стало вже системним, окреслюється чітка корупційна схема. Обласна рада спочатку «оптимізовує» лікарні чи відділення, тобто закриває і приєднує до інших, людей звільняють, приміщення виставляють на приватизацію, бо ж воно зайве, а бюджет треба наповнювати. От тільки виглядає, що після чинної каденції обласної ради, вже не буде що продавати і чим наповнювати. Бо в хід пішли лікарні, аптеки та бібліотеки.

Що далі? Школи й дитсадки?”.

Олег Панькевич заявив, що громадськість та медики не збираються мовчати.

“А фракція ВО «Свобода» готова їх підтримувати. Тож 30 червня о 12.00 ми запрошуємо всіх, кому не байдуже майбутнє медицини на Львівщині, на публічне обговорення на тему: “Оптимізація, реорганізація, приватизація… Що відбувається в медичній галузі”, яке має відбутися в облраді. Щоправда, голова ради наразі «рекомендує» нам утриматися від проведення заходів у час епідемії. Не хоче він, щоб громадськість висловлювала свою думку. Боїться чути правду? Це так зручно робити темні справи, прикриваючись карантином… Але захід відбудеться за будь-яких обставин”, – наголосив голова фракції ВО “Свобода” у Львівській облраді.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.