Take a fresh look at your lifestyle.

Героїня політичного секс-скандалу заявила про створення своєї партії (відео 18+)

341

Колишня заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна, яку звільнили “через секс-скандал”, оголосила про створення власної партії “Україна проти корупції”.

Про це повідомляє ВВС.

Створення своєї політсили ексчиновниця анонсувала у відео, в якому вона постала у відкритому червоному купальнику.

“Я вирішила боротися за правду самотужки. Тому що на цих ідіотів у штанях точно надії немає”, – заявила Олександра Клітіна.

Вона додала, що створює партію “Україна проти корупції”, “щоб розібратися нарешті з цими політичними проститутами”.

“Вони думають, якщо у них у штанях щось є, то цього достатньо для успіху та можна ображати жінок. Та жінки в сто разів розумніші і чесніші, ніж ви!” – звернулася Клітіна до чоловіків-корупціонерів.

Ексчиновниця також звинуватила свого колишнього начальника міністра інфраструктури Владислава Криклія у тому, що він не просто звільнив її, а й “облив брудом так, щоб я ніколи не оговталась”. Вона каже, що “заважала їм (керівництву – Ред.) красти на “Укрзалізниці”.

“Тому я хочу розібратися з усіма корупціонерами і політичними проститутами”, – оголосила помсту Олександра Клітіна й закликала всіх охочих приєднатися до неї і “сказати “ні” політичним проститутам”.

“Секс-скандал” і звільнення

Олександрі Клітіній 37 років.

Довгий час працювала у приватному секторі, зокрема в інвестиційній групі Univer.

Пізніше була радницею міністра інфраструктури, директоркою групи підтримки реформ в міністерстві, а з осені 2019 року – заступницею міністра інфраструктури з питань євроінтеграції в уряді Гончарука.

Олександра Клітіна стала відома у листопаді 2019 року, коли пранкер “Джокер” опублікував переписку з нею, у якому чиновниця натякала, що готова стати міністром інфраструктури, а також звинуватила міністра Владислава Криклія у призначенні на посади корупціонерів.

Пізніше виключений з фракції “Слуги народу” депутат Антон Поляков опублікував запис розмови нібито між депутатами від партії, де згадувалася зовнішність Клітиної та робилося припущення, що вона обійняла посаду “через ліжко”.

Сама Олександра Клітіна у відповідь заявила, що проти неї ведеться брудна кампанія зі сторони корупціонерів, та відмовилася йти у відставку.

Утім, Владислав Криклій все ж вніс подання на її звільнення і Клітіна втратила посаду.

У медіа своє звільнення вона пов’язала з “сексизмом” в українській політиці та корупцією.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.