Take a fresh look at your lifestyle.

Львівська облрада не вивісила червоно-чорний прапор в День відновлення незалежності

563

30 червня 2020 року, в день проголошення Акту відновлення Української держави, на будівлі Львівської обласної ради не вивісили червоно-чорний прапор – усупереч рішенню Львівської обласної ради.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич.

«У день проголошення Акту відновлення Української держави на будівлі Львівської обласної ради не вивісили червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби. І тут йдеться навіть не про свідомість керівництва обласної ради, а про виконання рішення облради. Адже ще 30 січня 2018 року на сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили рішення про підняття біля адміністративного будинку  ради, а також на будівлях органів місцевого самоврядування червоно-чорного прапора у дні пам’ятних дат – поруч із Державним прапором України.

Прапор не вивісили

Йдеться про підняття червоно-чорного прапора у нагоди дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв. Цю нашу ініціативу підхопило багато інших місцевих рад, які тепер традиційно підносять революційний стяг в урочисті дні, зокрема й з нагоди відновлення Української держави, яке проголошено 30 червня 1941 року», – наголосив Олег Панькевич.

За його словами, фракція ВО «Свобода» вимагає пояснень від керівництва обласної ради, чому не виконується рішення ради. 

В обід 30 червня учасники російсько-україської війни, свободівці Андрій Чад та Михайло Галущак, попри позицію керівництва облради – самі закріпили бандерівський стяг на один із флагштоків ради.

Нагадаємо, що головою обласної ради є Олександр Ганущин (Блок Петра Порошенка).

Відео НТА, як свободівці самостійно встановлювали бандерівський прапор на Львівській облраді.

З нагоди річниці проголошення Акту відновлення Української Держави та дня народження Романа Шухевича підняли червоно-чорний стяг

?⚫Подвійне свято. З нагоди річниці проголошення Акту відновлення Української Держави та дня народження командира УПА Романа Шухевича над будівлею обласної ради підняли червоно-чорний стяг. Щоправда, організували усе не чиновники, а громадськість.

Geplaatst door Телеканал НТА op Dinsdag 30 juni 2020

Читайте також: Учасники війни вимагають вибачень від представників БПП у Львівській облраді

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.