Take a fresh look at your lifestyle.

На Львівщині військовий ледь не вчинив самогубство, бо його не відпустили додому

2 813

Більше ніж місяць слідчі Державного бюро розслідувань з’ясовували обставини, за яких у селі Старичі в Яворівському районі на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки травмувався ножем старшина. У кінці червня ДБР оприлюднило деталі цієї справи.

Про це йдеться в судовому провадженні опублікованому в реєстрі, передає lmn.in.ua

Виявилося, що військовослужбовець сам собі завдав ножове поранення в живіт. Таким чином він висловив протест, бо йому відмовили у наданні відпустки.

«18 травня близько 14.20 на території 15-тої ділянки навчального комплексу «Бій в населеному пункті» старшина військової частини А2962 підійшов до свого безпосереднього командира та попросив про надання короткочасної відпустки на 5 діб. У зв`язку із задіянням військової частини до бойового навчання командир відмовив підлеглому. Надання відпустки на даний момент було неможливим, тому порадив йому дочекатися завершення навчання», – йдеться у матеріалах справи.

Старшина ж попросив командира показати йому свій ніж. Той погодився. Чоловік з ножем відійшов на кілька метрів та вдарив ним собі у живіт. Після цього командир вибив з руки ніж та почав надавати першу медичну допомогу. Також рятувати старшину допоміг ще один військовий, який стояв неподалік та був свідком цього.

Поки що ДБР проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.