Take a fresh look at your lifestyle.

Націоналісти стають на захист лікарень, їхнього майна, – Андрій Чад

856

“Націоналісти стають на захист лікарень, їхнього майна. Можливо, завтра ці приміщення знадобляться для лікарень, можна буде реконструювати або на їхньому місці збудувати реабілітаційні заклади для ветеранів війни”.

Про це зазначив учасник російсько-української війни, депутат Львівської обласної ради від ВО “Свобода” Андрій Чад під час круглого столу на тему «Оптимізація, реорганізація, приватизація… Що відбувається в медичній галузі».

“Ні, владі це все треба продати, – продовжив Андрій Чад, – В них закінчується каденція, вони хочуть розікрасти все, що ще залишилося. А депутатка від БПП, яка назвала ветеранів російсько-української війни «рукою Москви» має попросити в них вибачення і скласти мандат. І ще хочу спитати, чи Порошенко теж вважає ветеранів «рукою Москви»?»”.

Виступ Андрія Чада

❗Емоційний виступ учасника війни, свободівця Андрія Чада про те, як влада добиває медицину на ЛьвівщиніАндрій Барс

Geplaatst door Михайло Галущак op Dinsdag 30 juni 2020

Зазначимо, що вказаний круглий стіл довелося проводити на вулиці біля Львівської обласної ради, оскільки керівництво облради (головою ради є представник БПП Олександр Ганущин) на звернення депутатів надати приміщення відповіло відмовою.

На останній сесії Львівської облради, 18 червня, фракція ВО “Свобода” заблокувала трибуну з вимогою не розпродувати приміщення обласної лікарні, після чого з переліку на приватизації було виключено два об’єкти (площею (390 м2) та (250 м2).

Читайте також: 

Учасники війни вимагають вибачень від представників БПП у Львівській облраді

Ганущин знову скличе сесію, щоб допродати лікарні, – Панькевич

Влада Львівщини системно знищує медичну галузь

 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.