Take a fresh look at your lifestyle.

У Львові лікарі, депутати і громадськість виступили проти нищення медицини (фото, відео)

544

30 червня 2020 року у Львові біля будівлі Львівської обласної ради відбулося публічне обговорення на тему «Оптимізація, реорганізація, приватизація… Що відбувається в медичній галузі» за участі депутатів обласної ради, медиків, громадськості. Захід довелося проводити на вулиці, оскільки керівництво обласної ради на звернення депутатів надати приміщення відповіло відмовою.

Як зазначив співорганізатор зібрання, заступник голови ГО «Громада та ініціатива» Віталій Горбатенко, останнім часом загострилася проблемна ситуація в медицині Львівщини, влада здійснює необґрунтоване закриття закладів, звільняє працівників, а лікарні виставляє на продаж.

«Це викликає обурення медичної спільноти, громадськості, частини депутатського корпусу. Адже влада дбає не про поліпшення медичних послуг, а про власні інтереси», – наголосив він.

За словами співорганізатора заходу, голови ГО «Магдебурзьке право», заступника голови Громадської ради при ЛОДА з питань медицини Зоряни Іванків, медичні працівники зазнають тиску й залишаються без роботи через так звану оптимізацію.

«Усі медичні працівники налаштовані сумлінно виконувати свою роботу. Це доводить ситуація з Covid-19, в якій ми опинилися. Лікарі безстрашно стають на свої робочі місця. А чи керівники від медицини і вища влада допомагають нам? Тільки заважають! Закликаю зупинити цю вакханалію: закриття медичних закладів, бо де ми будемо завтра лікуватися. Друге: створити спостережні ради при кожному медичному закладі. Третє: закликаю добре думати, яких керівників ми собі обираємо», – наголосила вона.

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич висловив підтримку медикам та закликав контролювати владу й відстоювати свої права.

Коментар Олега Панькевича

❗Про те, як влада добиває медицину на ЛьвівщиніКоментар Олег Панькевич (Свобода)

Geplaatst door Михайло Галущак op Dinsdag 30 juni 2020

«Нам, депутатам облради гарантували, що жоден медик не буде звільнений, що галузь не буде страждати. Ми бачимо протилежні процеси. Ті, що підтримують продаж лікарень, отримують преференції. Ті, хто намагається відстояти свої права, зазнають тиску. Влада боїться публічності в питаннях приватизації, зокрема медичних закладів. Необхідно контролювати рішення влади, не допустити продажу лікарень, захищати свої інтереси в судах.  Ми, депутати обласної ради, підтримуємо вас», – наголосив він.

Олег Панькевич під час виступу

Виступили також лікарі, представники лікарень, яким загрожує закриття, профспілкові й громадські активісти, депутати.

Учасники зібрання готують резолюцію, яку скерують до Президента України, КМУ, Міністерства охорони здоров’я, Львівської обласної ради та облдержадміністрації, Уповноваженого з прав людини.

Виступ депутата облради Андрія Чада

❗Емоційний виступ учасника війни, свободівця Андрія Чада про те, як влада добиває медицину на ЛьвівщиніАндрій Барс

Geplaatst door Михайло Галущак op Dinsdag 30 juni 2020

Приміщення, які продала Львівська обласна рада

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.