Take a fresh look at your lifestyle.

Влада чинить тиск на медиків, які виступають за збереження лікарень, – Олег Панькевич

206

“Нам, депутатам облради гарантували, що жоден медик не буде звільнений, що галузь не буде страждати. Натомість бачимо протилежні процеси”.

Про це зазначив голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич під час круглого столу на тему «Оптимізація, реорганізація, приватизація… Що відбувається в медичній галузі» 

Олег Панькевич зазначив, що ті, що підтримують продаж лікарень, отримують преференції.

“Ті, хто намагається відстояти свої права, зазнають тиску. Влада боїться публічності в питаннях приватизації, зокрема медичних закладів. Необхідно контролювати рішення влади, не допустити продажу лікарень, захищати свої інтереси в судах. Ми, депутати обласної ради, підтримуємо медиків”, – наголосив свободівець.

Зазначимо, що вказаний круглий стіл довелося проводити на вулиці біля Львівської обласної ради, оскільки керівництво облради (головою ради є представник БПП Олександр Ганущин) на звернення депутатів надати приміщення відповіло відмовою.

На останній сесії Львівської облради, 18 червня, фракція ВО “Свобода” заблокувала трибуну з вимогою не розпродувати приміщення обласної лікарні, після чого з переліку на приватизації було виключено два об’єкти (площею (390 м2) та (250 м2).

Читайте також: Ганущин знову скличе сесію, щоб допродати лікарні, – Панькевич

Влада Львівщини системно знищує медичну галузь

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.