Take a fresh look at your lifestyle.

Хто і як знищував Бродівський район

720

“Нардеп Михайло Бондар зазнав повного фіаско на засіданні Комітету регіонального розвитку, на якому розглядали проект постанови про ліквідацію та створення районів. Мало того, що ніхто не взяв до уваги його в’ялих потуг на тему Бродівського району, та ще й присадили за «негарну» поведінку. Все”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила голова Об’єднання українок “Яворина”, свободівка Ірина Сех.

“На тім бурхлива діяльність нардепа скінчилася, – продовжила Ірина Сех, – Завтра він приїде в Броди ні з чим, але буде розказувати, як хотів, але не зміг. І що всі винні. Але не він. Насправді відхреститися не вдасться. Нардеп Бондар і його політична сила (“Європейська солідарність” – ред.) мають нести відповідальність за знищення чотирьох районів його округу, зокрема Бродівського району, з усіма негативними наслідками для громади”.

Причини, чому Броди не стали центром майбутнього району є наступні:

1.За те, що саме за влади Порошенка, його віце-прем’єра Зубка та інших зародився план нового устрою Львівщини, на карті якої не знайшлося місця для Бродівського району. Розробляла цей план БППшна команда: Замлинський (тоді – заступник голови ЛОДА), Бухтіярова (т.в.о. директора департаменту економіки Львівської ОДА), Гречин (колишня помічниця голови ЛОДА, згодом директор департаменту внутрішньої політики, директор Львівського центру розвитку місцевого самоврядування).

2.За те, що Бондар тривалий час ігнорував це питання, хоч мав усі повноваження впливати на процес. За дорученням прем’єра, нардепів-мажоритарників (на відміну від обласних депутатів) включали у міжвідомчі робочі групи, які ухвалювали рішення про перспективний план. Принаймні на двох засіданнях міжвідомчої групи Бондар і словом не обмовився про порятунок Бродівського району. А отже цей план, в якому не було Бродівського району, було погоджено з мовчазної згоди Бондара.

3.За те, що їхній Ганущин свідомо уникав гострої теми збереження районів і не ставив питання на розгляд сесій. Він міг забити на сполох як голова Асоціації місцевих рад області, але навпаки – хамив головам райрад, які наголошувати на проблемі. А й справді, навіщо йому це, якщо лист про знищення Бродівського району на Кабмін пішов за підписом колишнього підлеглого Ганущина Лозинського?

4.За те, що той же Бондар в окрузі всім пообіцяв, як він «вирішить проблему» і що все під контролем. Якби він був хоч трохи мудріший, то казав би людям правду, що ситуація складна, що треба об’єднати зусилля, що треба місцевим радам їхати на засідання Кабміну, комітету, відстоювати свої права, тиснути на владу. Зрештою, він знав, що на комітеті розглядатимуть це питання, але не закликав місцеві ради долучитися.

А може, він і не хотів відстоювати Бродівський район, бо ж тоді мав би діяти всупереч своїй політичній силі, яка це все затіяла. Після їхньої ретельної роботи Зе-владі залишилося тільки забити останній цвях…Чинна влада і її «попередники» завдали великої біди. Але мають знати, що за всі так звані «реформи» доведеться відповісти. Рано чи пізно.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.