Take a fresh look at your lifestyle.

Потопу у Миколаєві можна було уникнути, якщо б влада прислухалася до людей

827

“Добре, що сьогодні комунальники вже чистять одну з основних водних артерій нашого міста – рів на вул. Болоні. Однак якщо б його розчистили ще кілька місяців тому, з відповідним проханням я звертався на сесії міської ради – ми сьогодні не мали б стільки підтоплених будинків на вулиці”.

Про це зазначив свободівець Михайло Галущак.

Жителі Миколаєва повідомляють, що на багатьох вулицях міста система водовідведення не справляється із дощем, хоча вона була нещодавно замінена, коли клали нову бруківку чи асфальт.

“Вода зайшла людям не те, що у підвали, а у кімнати. То що, тепер треба буде переробляти вже встановлену стокову каналізацію? Пропоную, щоб мер Миколаєва відмовився від своїх захмарних премій і компенсував людям завдані збитки, які можна було уникнути”, – наголосив Михайло Галущак.

Свободівець також повідомив, щоб під час чистки рову на вул. Болоня, трактором було перервано одному із будинків каналізаційну трубу. “Безперечно, що міська рада повинна це відновити.

На цій вулиці вже був випадок, коли під час чистки рову трактор ледь не зірвав газову трубу. Вважаю, що потрібно вже створити електронну карту на сайті міської ради, на яку нанести всі труби, які є під землею у місті і які будуть встановлювати у майбутньому – це допоможе у подальшому комунальникам у їхній роботі і зменшить кількість завданих шкод жителям Миколаєва”, – наголосив Михайло Галущак.

Головний редактор газети “Громада” Ірина Леськів на своїй сторінці у Фейсбук з приводу цієї ситуації написала наступне:

“Як порозумітися з міськими посадовцями? Зараз чистять канал (чи річку????) на Болоні.

“Якщо ти не від того, то нащо тобі того, напиши файно, і тобі буде добре” – такий кінцевий месендж від керівника ЖЕКу на мої запитання, чи чиститимуть канал далі і на яку відстань. ( До слова, садиби жителів Дроговизької затопило повністю, про городину на грядках можна забути. Вода текла і з канала, і ще й з дороги, на якій немає водовідведення) .

Хоча спочатку було: там, де трава (в каналі тобто), не будемо чистити, бо не можна (???), бо люди через канал вивели комунікації і ми боїмося їх пошкодити, щоб потім не відшкодовувати ремонтні роботи.

Тобто, як я зрозуміла, чистять лише кавалок рова, де бетонне укріплення, і вже котрий раз, бо з пагорбів Миколаєва змиває пісок і постійно замулює. Впродовж десь десяти хвилин пробувала вияснити подальші дії комунальників, жодних чітких пояснень, які могла б озвучити для містян, не почула. А потім ті ж посадовці дивуються , що жителі міста не розуміють і не сприймають їхніх дій”.

Непочищений канал на вул. Болоня

Колишній керівник Миколаївського ЖКУ Петро Пахольчук в одному із коментарів у Фейсбуці зазначив:

“В 2015р. рів по Болоню чистила фірма Гелети М.і ніяких пошкоджень не було.бо водоканал на мою вимогу надав повну інформацію і схему водовідведень перед початком робіт.але зараз все робиться.я так зрозумів.через ж..у!!!”

Зазначимо, що 2 липня у Миколаєві випала велика кількість опадів, яка затопила значну частину вулиць міста.

Затоплена вул. Болоня

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.