Take a fresh look at your lifestyle.

Команда Зеленського – це “гопники” з вулиці, яким “корабельні сосни” нормальна річ, – Юрій Сиротюк

2 220

“Усі провладні депутати від початку були такими, як вони є. Тобто і Арахамія, і Корнієнко, і Третьякова ніколи не відрізнялись особливою освіченістю чи культурністю”.

Про це у коментарі ІА “Вголос” заявив голова фракції ВО “Свобода” в Київраді Юрій Сиротюк, коментуючи останні секс-скандали в українській політиці пов’язані зі “слугами народу”.

“Усі провладні депутати від початку були такими, як вони є, – продовжив свободівець, – Тобто і Арахамія, і Корнієнко, і Третьякова ніколи не відрізнялись особливою освіченістю чи культурністю. Просто зараз закінчився «шлюбний період»: минуло зачарування, в людей відкрилися очі, вони побачили, кого вони обрали. Бо усі чекали від Зеленського та його «Слуги народу» конкретних результатів, а отримали те, що є зараз.

Влада псує людей, а абсолютна влада – псує абсолютно.  Я сумніваюсь, що такі люди можуть якось змінити країну. Команда Зеленського – це «гопники» з вулиці. Арахамія і Корнієнко з початку були такими, для них розмови про «корабельні сосни» – це нормальна річ. Пригадайте, як Арахамія брав участь в одному із другосортних шоу, де оцінював жінок. Так от – це їх рівень. А добитись реальних успіхів можуть ті, хто має візію і розуміння того, що має статися у майбутньому після тих чи інших реформ.

Крім того, у таких політиків має бути воля до змін, знання, вміння провадити реформи. Також політики мають мати певну шляхетність та розуміти свою месійність – зробити щось краще”.

Юрій Сиротюк зазначив, що у «слуг» немає ніякого плану дій, стратегії, адекватної команди. “Проте це проблема не лише теперішньої влади. Представники попередніх «політичних еліт» були практично такі самі. Просто вони вміло приховували те, ким вони є. Єдине що – вони були більш досвідченими, стриманими, бо їх виховала ще радянська система. Ті, що зараз – це пострадянські політики, люди, які не розуміють, у якій країні вони живуть і, що потрібно робити”, – наголосив свободівець.

“Баба рабочая”: керівники “Слуги народу” обговорюють колегу.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=847682882420971

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.