Take a fresh look at your lifestyle.

Що тепер можна і не можна: на Львівщині послабили карантин

18 840

На Львівщині офіційно послабили карантин. Сьогодні, 6 липня, таке рішення прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Зокрема, від 07 липня 2020 року дозволено роботу:

готелів,

закладів громадського харчування,

закладів фізичної культури і спорту,

спортивних залів та фітнес-центрів, за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.

“Крім того, дозволили проведення релігійних заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.Львівська область наразі відповідає критеріям, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500, що дозволяє послаблення карантину.За словами директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ореста Чемериса, коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 10,92 %, при нормі менш як 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить – 28,03%, при нормі менш як 10%. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 43,04% від загальної̈ кількості, при нормі менше ніж 50%.Середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА протягом останніх семи днів складає 108,66 на 100 тисяч населення, при нормі більш ніж 24.

Водночас, у разі відповідності епідемічної ситуації в області ознакам для посилення протиепідемічних заходів будемо розглядати питання про посилення карантину”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.