Take a fresh look at your lifestyle.

Стрийський відділ Пенсійного фонду розповів, як перераховуватиме пенсії

1 482

З 1 липня проводиться перерахунок пенсій. Стрийський відділ обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Львівській області інформує, що у зв’язку з підвищенням з 01 липня прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1638 грн. до 1712 грн. відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», проведено перерахунок пенсійних виплат.

Про це повідомляє Стрийська РДА на своїй сторінці у Фейсбук.

Зазначеному перерахунку підлягають мінімальні та максимальні пенсійні виплати, а також надбавки та підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.

Зокрема:

• пенсії за особливі заслуги перед Україною згідно із Законом України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”;

• пенсії ветеранам війни;

• пенсії жертвам нацистських переслідувань;

• мінімальні розміри пенсій учасникам бойових дій та інвалідам Другої світової війни;

• мінімальні розміри пенсій особам з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;

• надбавка донорам.Варто зазначити, що даний перерахунок не проводиться особам, які працюють або займаються підприємницькою діяльністю.

Працюючим пенсіонерам та пенсіонерам, що проводять діяльність з отриманого доходу, перерахунок пенсій буде проведено після звільнення з роботи або припинення діяльності, з урахуванням прожиткового мінімуму, який встановлено на дату звільнення або припинення діяльності.

Звертаємо увагу: зазначені перерахунки проведені автоматизованим способом та не потребують додаткового звернення до органів Пенсійного фонду України.

Розмір підвищення розраховується індивідуально для кожного пенсіонера за документами, які містяться у пенсійній справі.Довідкову інформацію щодо механізму проведення перерахунку пенсій жителі Стрия та Стрийського району можуть отримати за телефоном «гарячої лінії»: 5-25-83 а також в Стрийському відділі обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Львівській області

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.