Take a fresh look at your lifestyle.

«ПриватБанк» запустив нову послугу видачі грошей платіжною карткою

47

«ПриватБанк» запустив можливість придбати наявні з картами не лише через банкомати та каси в відділеннях банку, а на касах торгових точок. Даний сервіс отримав назву «Готівка на касі».

Це повідомляє itc.ua

Ця послуга стала можливою завдяки недавнього закономірного зміни НБУ.

Читайте також: Конвертер валют Mastercard

Користування послугою зі зняттям наявних через касу (з підтримкою термінала) торгової точки, необхідно попередньо достовірно придбати товар або послугу і вдосконалити оплату карту Visa або Mastercard. Так само потрібно ввімкнути касу про бажання, зняти наявні з картами. Як помічають у банкe, за одного власника карти можуть зібратися в наявності через 500 гривень, незалежно від сумних покупок.

Відмічається, що може бути доступно з детекторними картками, виданими «ПриватБанком» (пенсійна, зарплатна, студентська, Карта для виплат), або з карткою інших банків за умови наявності відповідного вирішення від такого банку. Комісія для користувальницької послуги «Готівка на касі» існує.

Не відповідає вимогам тарифних карт, а замовлення комісії для зняття наявних, вона буде точно такою ж, як і при зняті грошей у банкоматі. Мінімальна сума зняття не обмежена. У поточному моменті використовуйте послугу «Наші каси» можна на автозаправках WOG і в касах більше 60 тис. торгових точок.

Зазначимо, що у 2019 році сума збитків українських банків від незаконних дій з платіжними картками становила 0,0092% від загального обсягу всіх операцій з платіжними картками (у 2018 році – 0,0077%, у 2017 році – 0,011%).

Тобто на один мільйон гривень видаткових операцій з використанням платіжних карток у 2019 році 92 гривні припадало на незаконні операції.

Середній розмір однієї незаконної операції – близько 2 500 гривень (у 2018 році – 2 100 гривень).

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.