Take a fresh look at your lifestyle.

Свободівка Оксана Савчук закликає до захисту української мови та історії

9 302

“Медвечук позивається до суду заборонити книгу про Василя Стуса. Спочатку депутати від Опозиційної платформи їздять до Москви, називають Героїв України фашистами, а тепер ще й книги хочуть заборонити. Буцімто, вони загрожують їхній честі та гідності”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук зазначила народний депутат від ВО “Свобода” Оксана Савчук.

“А то нічого, що в книзі В.Кіпіані описано реальні події і чітко сказано, хто такий Медведчук насправді, – продовжила свободівка, – Чи є гідність у такого народного депутата не любити все українське? Чи є в нього честь зливати державні інтереси Росії? Цієї п’ятниці суд може заборонити книгу «Справа Василя Стуса», яку написав журналіст та історик Вахтанг Кіпіані. Засідання відбудеться о 10:00 год. в Дарницькому районному суді Києва. Це прямий тиск на свободу слова і право громадян знати історичну правду, яка ніколи не була зручна проросійським силам.

А тим часом Конституційний Суд взявся до розгляду закону про мову. За поданням 51 народного депутата (серед яких більшість від ОПЗЖ). Розгляд продовжать у четвер, 9 липня. Питання української мови – принципове. Україну знову намагаються поділити за мовною ознакою. Цей сценарій ми вже бачили і він не пройшов. Гуртуймося за захист та розвиток української мови!”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.