Take a fresh look at your lifestyle.

На Дрогобиччині поліція підозрює чотирьох лікарів у вбивстві новонародженої дитини

3 963

Слідчі повідомили про підозри у неналежному виконанні професійних обов’язків чотирьом лікарям Центральної міської лікарні Борислава.

Про це повідомляє прес-служба поліції Львівщини.

Як встановили правоохоронці, внаслідок неналежного виконання лікарем-анестезіологом, двома акушерами-гінекологами та хірургом своїх обов’язків, померла породілля, а здоров’ю її новонародженої дитини було завдано непоправної шкоди.

Під час досудового розслідування слідчі відділу розслідування злочинів скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури області встановили, що у вересні 2018 року у Центральну міську лікарню Борислава поступила вагітна 32-річна мешканка міста.

Під час пологів, які пройшли за кілька днів, стан здоров’я породіллі різко погіршився, що стало наслідком неналежного виконання лікарями своїх професійних обов’язків. У подальшому, за кілька днів після пологів, жінка померла, а здоров’ю її новонародженої дитини було завдано непоправної шкоди.

Співробітникам Центральної міської лікарні Борислава – лікарю-анестезіологу, двом акушерам-гінекологам та хірургу слідчі повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.140 (Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.140 (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.Досудове розслідування триває.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.