Take a fresh look at your lifestyle.

У Дніпрі облаштують озеро за 95 млн грн

50

У Дніпрі на облаштування озера Курячого витратять 95 млн гривень.

Про те, що буде зроблено, йдеться в матеріалі “Информатор Деньги”, передає сайт “Дніпроград”.

Більше про спіральновиті труби читайте на сайті Інгпласт

Так, на сайті міськради з’явився проект зміни Комплексної програми екологічної безпеки та стабільного екологічного розвитку м. Дніпра 2017-2021. Згідно з документом, в проект додали будівництво дренажного каналу між верхньою і нижньою частиною озера Куряче на Лівобережному-3 і створення рекреаційної зони. З 95 мільйонів, необхідних на роботи, 90 мільйонів планується взяти з державного бюджету, решта п’ять – з місцевого. Ні проекту, ні ескізів міська влада на огляд громадськості ще не представила.

Саме озеро, розташоване в спальному районі Дніпра, останні кілька років є зоною екологічного лиха. Вода у водоймі місцями каламутна, непрозора, смердить, біля берега валяється сміття, яке скидають місцеві жителі. Купатися місцева влада в озері не рекомендує.

Посилює проблему центральна зливова каналізація, що охоплює весь Лівобережний, починаючи від ТЦ «Караван», і яка виходить прямо в Куряче озеро. Місцеві жителі і найближчі підприємства часто використовують злив як каналізаційну трубу і скидають туди відходи, що заборонено чинними нормами. Нацполіція навіть порушила кримінальну справу проти КП «Дніпроводоканал» за фактом перекачування фекалій в зливову каналізацію озера в листопаді 2018 року. В результаті КП сплатило 1983 грн штрафу.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.