Take a fresh look at your lifestyle.

Чи мають місце в Україні політичні репресії?

98

“Чи переслідують лідерів опозиції, активних учасників Революції Гідності, учасників АТО, волонтерів? Так, переслідують!”.

Про це заявив голова Миколаївської районної організації політичної партії “Європейська Солідарність” Андрій Кос.

Подаємо повний текст заяви:

“Складається враження, що Зеленський та його команда діють згідно сценарію, написаного Путіним та його промосковськими прихвостами на кшалт Портнова, Медведчука, Єрмака та інших. Яскравий приклад – відкриття кримінальних проваджень проти 5-го Президента України Петра Порошенка за те, що він став на захист державних інтересів своєї країни. Вдумайтесь в абсурдність звинувачень – за те, що віддав наказ розпочати антитерористичну операцію, за те. що наказав українським кораблям пройти через українську Керченську протоку і захистити м. Маріуполь на Азовському морі, за те, що Україні надано Томос і створено єдину Українську помісну православну церкву.

Ба більше – влада вирішила через одіозний Печерський суд м. Києва обрати Петру Олексійовичу запобіжний захід з метою ізоляції і не можливості брати активну участь у місцевих виборах.

Зе – команда немовби випробовує реакцію суспільства на свої злочинні антиукраїнські дії. Відрадно, що не всіх українців вразила “зелена” амнезія.

Під Печерський суд 18 червня, 1 та 8 липня з усіх куточків нашої держави прибували кожного разу більше 10 тисяч патріотів, з вимогою припинити свавілля. Адже. це не Порошенку обирали запобіжний захід – це в його особі обирали запобіжний захід всім патріотам України, а по суті державі Україна.

Українці черговий раз продемонстрували свою гідність і змусили владу рахуватися зі своїм народом. ” Сьогодні ми добилися ще одного результату. Ми не просто перемогли. Вони почали нас боятися. Дякую кожному, хто підтримав мене сьогодні. З нами правда, з нами сила і з нами велика Україна. Слава Україні !” – сказав Петро Порошенко біля Печерського суду 8 липня”.

Андрій Кос висловив щиру подяку всім мешканцям Миколаївського району, котрим не байдуже майбутнє України і котрі взяли участь в акціях протесту біля Печерського суду у Києві.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.