Take a fresh look at your lifestyle.

Сколівська “Свобода” отримала нового очільника

280

12 липня відбулися збори Сколівської районної організації ВО “Свобода”, де новим головою організації, за поданням керівництва партії, обрано Миколу Сороку.

У зборах взяв член Ради уповноважених ВО “Свобода” Михайло Галущак, який подякував попередньому керівнику осередку Андрію Семену за більш, як десятилітню плідну діяльність. Також висловив сподівання, що новообраний очільник Сколівської “Свободи” дасть новий поштовх розвитку організації.

“Гордий з того, що прапор “Свободи” надалі буде нести Микола Сорока, адже це достойний, порядний, мужній син української нації”, – зазначив під час виступу Андрій Семен.

Голова Сколівської міської організації ВО “Свобода” Роман Ушневич додав, що ідея у свободівців одна – Українська самостійна соборна держава, яка передбачає національну та соціальну справедливість.

“Бажаю Тобі, друже Миколо, втілити твої і наші спільні, багаторічні, плани та ідеї щодо розвитку нашого краю, допомогаючи потребуючим і даючи дорогу вперед новому поколінню! Нехай з Божою ласкою і підтримкою наших Небесних Ангелів, спільними зусиллями, тобі вдасться зробити багато хороших справ на благо нашого району”, – підкреслив Роман Ушневич.

Андрій Семен, Микола Сорока та Роман Ушневич

У свою чергу Микола Сорока подякував присутнім за довіру та наголосив, що одним із основних завдань розвитку організації буде залучення до неї молодого покоління. “Націоналісти – це опора держави. Будемо виховувати молодь любити і працювати на благо своєї Сколівщини і нашої великої України”, – наголосив Микола Сорока.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.