Take a fresh look at your lifestyle.

Люди стояли на колінах: Миколаїв зустрічав Героя Тараса Матвіїва (фото)

6 020

Сьогодні, 14 липня, ввечері у м. Миколаїв (Львівська обл.) привезли загиблого на Донбасі Героя України із Жидачівщини Тараса Матвіїва.

Про це повідомляє газета “Громада” на своїй сторінці у Фейсбук.

Труну із Героєм у місті зустрічало близько сотні миколаївчан, які стояли на колінах і тримали у руках лампадки. Місцеві священики відправили панахиду, після чого Тараса Матвіїва повезли додому – на Жидачівщину. Похорон відбудеться у середу.

Зазначимо, що Тарас Матвіїв загинув 10 липня цього року від ворожого снаряду, врятувавши двох бійців ціною власного життя. Тарас Матвіїв був родом із Жидачева Львівської області. 2011 року закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. Івана Франка. До військової служби він був журналістом кількох національних телеканалів, а також працював у низці видань. 

Тарас Матвіїв розпочав свій бойовий шлях у Батальйоні “Карпатська Січ”, у лавах ЗСУ пройшов шлях від солдата до офіцера, командира взводу 24-ої механізованої бригади ім. Короля Данила. Брав активну участь у Революції Гідності, був співкоординатором “Пошукової ініціативи”, членом громадської організації “Українська галицька асамблея”, засновником громадської організації “Народний легіон”. 

Читайте також: “Я з Жидачева, ми разом з Ходорова”: Андрій Чад розповів про Тараса Матвіїва

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.