Take a fresh look at your lifestyle.

Миколаївська РДА неналежно бореться з коронавірусом, – депутат

794

Сьогодні, 14 квітня, відбулась чергова сесія Миколаївської районної ради, на яку, вперше з 2015 року не прийшло керівництво Миколаївської РДА.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат районної ради Володимир Паньків.

На сесії було повідомлено, що голова РДА Андрій Вовчастий у відпустці, перший заступник Юрій шпак на самоізоляції, а другий заступник Юрій Раделицький – на лікарняному.

Володимир Паньків зазначив, що депутати визнала роботу Миколаївської РДА у боротьбі з коронарвірусом – неналежною.

“За 7 днів(з 7-14 числа) +70 хворих (було 190, стало 262 людини) на коронавірус. Виявляється районна комісія ТЕБ і НС не керує ситуацією. Дезінфекція місць скупчення людей припинилась, контроль за додержанням маскового режиму не проводився (відновили контроль тільки минулого тижня), медицина не забезпечена засобами захисту та дезинфікуючими засобами. Кажуть, що винні люди… Найбільше хворих в Миколаєві (біля 90 людей).

Миколаївська районна рада вирішила допомогти стабілізувати ситуацію. Нарешті прийняли рішення зобов’язати лікарню та лабораторний центр щоденно подавати інформацію про епідеміологічний стан в районі (в основному статистичні дані), рекомендувати розробити графік заходів щодо дезінфекції місць скупчення людей (зупинки, ринки, під’їзди тощо) і подати його в пресу та реалізувати, лікарня подала листа на фінансування закупівлі засобів захисту та дезинфікуючими засобів на 300 тис.грн., а також має розробити програму щодо грошової допомоги медикам, які захворіли на коронавірус на місці праці та інші рекомендації”, – наголосив у дописі Володимир Паньків.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.