Take a fresh look at your lifestyle.

На Майдані незалежності попрощалися із загиблим Героєм із Львівщини (відео)

1 141

У Києві на Майдані Незалежності попрощались із загиблим на сході держави Тарасом Матвіївим, який за наказом президента Володимира Зеленського став Героєм України посмертно.

Про це повідомляє ТСН.

Матвіїв загинув 10 липня цього року від ворожого снаряду, врятувавши двох бійців ціною власного життя. Тарас Матвіїв був родом із Жидачева Львівської області. 2011 року закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. Івана Франка. До військової служби він був журналістом кількох національних телеканалів, а також працював у низці видань. 

Матвіїв
Тарас Матвіїв

Тарас Матвіїв розпочав свій бойовий шлях у Батальйоні “Карпатська Січ”, у лавах ЗСУ пройшов шлях від солдата до офіцера, командира взводу 24-ої механізованої бригади ім. Короля Данила. Брав активну участь у Революції Гідності, був співкоординатором “Пошукової ініціативи”, членом громадської організації “Українська галицька асамблея”, засновником громадської організації “Народний легіон”. 

Сьогодні, 14 липня, ввечері у Львові в Гарнізонному храмі святих Петра і Павла запланована прощальна церемонія з Тарасом Матвіївим. У середу відбудеться похорон.

Читайте також: “Я з Жидачева, ми разом з Ходорова”: Андрій Чад розповів про Тараса Матвіїва

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.