Take a fresh look at your lifestyle.

На Стрийщині поліція розпочала масову перевірку підприємців

1 433

На Стрийщині триває моніторинг закладів торгівлі щодо дотримання рекомендацій в умовах карантину.

Про це повідомляє Стрийська РДА на своїй сторінці у Фейсбук.

Стрийське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області інформує, що у Стрийському районі створено мобільні групи, які проводять перевірки закладів щодо дотримання суб’єктами господарювання та громадянами рекомендацій в умовах адаптивного карантину щодо запобігання поширенню епідемії коронавірусної інфекції COVID-19.

Держпродспоживслужби у Львівській області, Національної поліції та Стрийської районної адміністрації.За період з 16.07.2020 року по 22.07.2020 року здійснено 45 заходів контролю на різних об’єктах. Кількість об’єктів, де виявлено порушення – 11.

Це об’єкти торгівлі продовольчими товарами . Основні види порушень: не проводиться температурний скринінг працівникам закладів перед початком роботи закладів з відповідною фіксацією даних у журналах довільної форми, відсутнє відповідне тимчасове маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м, використовуються дезінфікуючі засоби для прибирання різних поверхонь, маркування яких відсутнє або не відповідає призначенню поверхонь, не проводиться вологе прибирання приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників та відвідувачів з використанням дозволених МОЗ України дезінфікуючих засобів з кратністю, визначеною Постановами Головного державного лікаря, не всі заклади забезпечені паперовими рушниками разового використання, антисептиками для рук у санвузлах, об’єкти продовольчої торгівлі та громадського харчування не зареєстровані у системі державної реєстрації як потужності з та виробництва та обігу харчових продуктів у відповідності до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Всім керівникам закладів або власникам цих закладів скеровані пропозиції щодо забезпечення виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при функціонуванні закладів в умовах карантину.Робота мобільних груп триває.

Про результати моніторингу будемо повідомляти.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.