Take a fresh look at your lifestyle.

На Бродівщині комісію з питань преміювання очолив корупціонер

417

У Національному природному парку «Північне Поділля» наказом директора Кийка А.О. створено постійно діючу комісію з преміювання працівників установи у складі 5 чоловік. Також цим же наказом затверджено Положення про зазначену комісію й доведено до відома адміністрації установи та начальників відділів і відділень.

Найбільше, що обурило працівників парку, так це те, що головою комісії назначено заступника директора, головного природознавця Лилика В.І., якого Бродівський районний суд своїми постановами від 17 березня 2020 року у справах №439/278/20 та №439/279/20 визнав особою, яка вчинила адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Інформація про це міститься в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Заступник директора – головний природознавець національного природного парку «Північне Поділля» ОСОБА_1 (Лилик В.І. – авт.) наказом №51-о від 02.07.2019 преміював себе з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи, та не повідомив у встановленому законом випадку та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів порушивши вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», – зазначено у судовій постанові №439/279/20.

Щодо створеної постійно діючої комісії з питань преміювання працівників НПП «Північне Поділля», то її легітимність є сумнівною, оскільки не відповідає приписам Колективного договору. Так вважає голова первинної профспілкової організації установи Сергій Тимкевич.

Подібної думки дотримується і начальник відділу державної охорони ПЗФ Василь Сурмай. У своїх роз’ясненнях, викладених письмово, він зазначив: «Невід’ємною частиною діючого Колективного договору є Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Національного природного парку «Північне Поділля», затверджене керівником та погоджене уповноваженим представником трудового колективу. В ньому відсутні положення щодо створення та діяльності такої комісії».

Начальниця науково-дослідного відділу парку Галина Паньковська вважає, що було б доцільно включити до складу комісії представників із кожного підрозділу.

Провідний фахівець з кадрів Володимир Ковбаса хоча й погодився зі створенням такої комісії, все ж висловив думку, що комісія з питань преміювання повинна мати критерії збільшення і зменшення премій за поданням керівників структурних підрозділів.

Проте письмових претензій щодо голови постійно діючої комісії з питань преміювання працівників НПП «Північне Поділля» Лилика В.І. не надійшло.

Михайло Шишка,

журналіст, спеціально для інтернет-сайту «Pravda.lviv»

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.