Take a fresh look at your lifestyle.

“Це 29 спроба”: секретар РНБО розповів деталі припинення вогню на Донбасі

378

 Відповідь буде дуже швидкою, якщо через провокації бойовиків на Донбасі українська сторона зазнає втрати серед військових.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі одного з телеканалів, передає кореспондент “УНН”.

“Це 29 спроба перемир’я, я підкреслю. Ми в РНБО дуже уважно рахуємо всі ці речі. Дійсно, через 20 хвилин після 12 годин сталися певні дії з боку Росії, коли були постріли“,- сказав Данілов.

За його словами, “жоден український військовий не постраждав і, дай Боже, не постраждає”.

“Але я повинен сказати, що якщо ворог буде переходити певні межі, якщо будуть втрати з нашого боку — то відповідь буде дуже швидкою, й повірте, вона буде відповідною до нашого законодавства й нашої Конституції. Ніхто не буде чекати, поки наших військових почнуть вбивати”, — наголосив Данілов.

Нагадаємо, що російсько-українська війна триває з 2014 р. 19 червня 2020 р. Міністерство оборони України у відповідь на запит Радіо Свобода повідомило, що станом на 31 травня 2020 року, від початку 2020 року в зоні бойових дій на Донбасі загинули 32 військовослужбовця Збройних Сил України, 220 військових були поранені від початку року. На війні з Росією вже загинуло десятки тисяч українців.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.