Take a fresh look at your lifestyle.

На Стрийщині реконструюють одну з найбільших шкіл (фото)

982

Реконструкція загальноосвітньої  середньої  школи  І-ІІІ  ступенів  в  селі Нежухів  Стрийського  району почалася 2007  року. Першу частину робіт  завершили у 2010 році. Наступна триває вже 10 років і нарешті добігає кінця. 

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Сьогодні, 30 липня, процес та якість виконання робіт перевірив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод. 

Завершити реконструкцію корпусу, де будуть розташовані сучасний спортивний зал з відповідним обладнанням, душовими кабінами  та  роздягальнями, а також бібліотека та кілька навчальних кабінетів, у навчальному закладі планують наступного року.

Загальна  кошторисна  вартість робіт з реконструкції школи – близько 20 мільйонів 768 тисяч гривень. Наразі з них використано 14 мільйонів 745 тисяч гривень. Це – 9 мільйонів 661 тисяча гривень з місцевого та 4 мільйони 448 тисяч – з державного бюджету, а також 636 340 гривень – кошти від АТ “Укртранснафта”. 

“Цього року для продовження робіт на об’єкті заплановано профінансувати його у розмірі 4 мільйони 11 тисяч гривень. І це кошти АТ “Укртранснафта”. А на 2021 рік вже заплановано понад 2 мільйони гривень з місцевого бюджету. Так довго ремонтувати, реконструювати чи добудовувати будь-які об’єкти – нелогічно і дорого. Це зрозуміє кожен господар. Тому я категорично за те, щоб не затягувати і бути послідовним у фінансуванні. Якщо є важливий для громади об’єкт, який співфінансує область чи держава, ми робимо все можливе, щоб він не перетворювався у довгобуд”, – зазначає заступник голови ЛОДА Юрій Холод.

Зрозуміло, що за 20 років підрядники на об’єкті змінювалися. Наразі роботи тут виконує ТзОВ “Західбуденергозбереження”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.