Take a fresh look at your lifestyle.

Бродівського чиновника запідозрили у корупційних діяннях

717

Директора Національного природного парку «Північне Поділля» Андрія Кийка підозрюють у корупції. Кілька працівників національного парку заявили, що директор виділяв їм доплату за складність і напруженість праці за умови, що вони віддадуть йому ці гроші. Справою вже зайнялася прокуратура Львівської області.

Андрій Кийко

Як зазначив голова профспілкового комітету НПП «Північне Поділля» Сергій Тимкевич, до нього звернулося кілька працівників, які повідомили, що директор НПП «Північне Поділля» Андрій Кийко у лютому цього року надав їм додаткову оплату за складність і напруженість за умови, що вони ці гроші повернуть йому. За їхніми словами, він аргументував це тим, що в офісі парку розпочали роботу ревізори Держаудитслужби, і йому необхідно оплачувати їхнє харчування та інші потреби.

Відповідно до наказу №11-о від 26 лютого 2020 року «Про встановлення надбавки», доплату за складність і напруженість отримало семеро працівників парку.   

З огляду на те, що такі дії А. Кийка мають ознаки корупції, очільник профспілкового комітету працівників НПП «Північне Поділля» звернувся до прокурора Львівської області Ірини Діденко із заявою. Відомо, що справою зайнялася Радехівська місцева прокуратура.

??

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.