Take a fresh look at your lifestyle.

Мати з дітьми просять про допомогу: Росія у Європі “полює”на учасника Революції гідності

1 411

Дружини учасника Революції Гідності та активного волонтера Івана Русина, якого затримали у Словаччині на запит Росії, провела зустріч із Генеральним консулом Словацької республіки в Ужгороді Павелом Панісом.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив свободівець, учасник російсько-української війни Томаш Лелекач.

“Генеральний консул вислухав Ганну Русин, прийняв звернення Іршавської районної організації ВО “Свобода” та пообіцяв направити лист до Міністерства Юстицій Словацької республіки з проханням надати Івану Русину політичний притулок та відправити додому.

Московити штампують кримінальні справи проти українців, аби поповнити обмінний фонд. Ми повинні зробити все можливе, аби українці не потрапляли у полон до ворога!Нагадаю Іван Русин майже три місяці перебуває у Словаччині під арештом за запитом Інтерполу, рідні до останнього надіялись, що росіяни не надішлють матеріали справи вчасно і Івана відпустять, але у останній день папери прийшли і йому загрожує екстрадиція у мордор…”, – зазначив у дописі Томаш Лелекач.

Учасник війни на Донбасі у коментарі також зазначив, що “головне аби Словаччина не видала”Росії українського волонтера.

Іван Русин працює водієм далекобійником і п’ять років тому їхав через російський кордон у складі колони з п’яти вантажівок.

“Його намагались ФСБшники запресувати та схилити до співпраці, але він вправно з ігнорував.Та поїхав додому більше він у рейси на Казахстан не їздив і навіть не здогадувався, що проти нього порушили справу за намагання дати хабар посадовій особі. Весь цей час він спокійно їздив Європою і тільки зараз його затримали…”, – зазначив Томаш Лелекач.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.