Take a fresh look at your lifestyle.

“Свобода” ініціює запровадження у школах щоденного виконання гімну України

1 413

“Ініціатива свободівців про виконання державного славня у школах перед початком навчального дня здобуває все більше і більше підтримки! Слідом за Києвом таке рішення ухвалила Кам‘янець-Подільська міська рада на Хмельниччині та Корсунь-Шевченківська районна рада на Черкащині. На черзі — сотні місцевих рад по всій Україні”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“В епоху «какой разніци» і після п‘яти років дискримінації українців в українській освіті (через насадження космополітизму і нездорової «толерантності») — ініціатива якраз доречна. В час війни ми повинні бути озброєні до зубів. І не лише кулеметами, а й духовно.

Тому патріотичне виховання молоді, засноване на принципах захисту української ідентичності — вкрай необхідне”, – наголосив Олег Тягнибок.

Зазначимо що у Тернополі це працює уже давно — десятий рік поспіль. Відповідне рішення з ініціативи міського голови, свободівця Сергія Надала міськрада ухвалила 5 січня 2011 року.

“І до речі, – продовжив голова ВО “Свобода”, – Подібним чином кожен навчальний день починають учні в Сполучених Штатах Америки. При цьому ще й піднімають державний прапор, а в деяких школах — і присягають на вірність йому”.

Школярі у США виконують державний гімн перед початком уроків

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.