Take a fresh look at your lifestyle.

Депутати Буської райради пішли проти своїх виборців

518

Депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода», голова Міжфракційного об’єднання учасників війни Михайло Нискогуз закликав Буську районну раду проголосувати за складення депутатських повноважень колишнього свободівця Богдана Гринишина, якого виключено з лав партії за співпрацю з владою.

Про це він заявив 6 серпня 2020 року у своєму виступі на сесії районної ради, в якій узяв участь разом із побратимами-ветеранами.

«Усі ви знаєте про ситуацію, яка склалася із нашим колишнім партійцем, депутатом райради Богданом Гринишиним, який вирішив влитися в команду Зе – стати заступником голови РДА. Наша партія рішуче засуджує такі дії. Ми, націоналісти, не можемо мати нічого спільного із чинною владою, президентом та його політсилою, критикуємо і засуджуємо їхню політику в багатьох напрямках. Логічно, що нам не по дорозі з людьми, які обрали співпрацю з цією владою», – наголосив Михайло Нискогуз.

Він повідомив, що Богдана Гринишина було виключено з лав ВО «Свобода». Водночас Гринишин зобов’язався скласти депутатські повноваження, однак районна рада не підтримала його заяву.  

«Йдеться не тільки про принципи нашої партії, а й про захист прав виборців. Вони голосували за націоналіста з відповідними переконаннями і програмою. Але їхні інтереси зраджено. Оскільки в нас не передбачено в законодавстві чіткого механізму відкликання депутатів, то районна рада зобов’язана ухвалити рішення в інтересах виборців», – наголосив свободівець.

Він закликав раду ухвалити рішення щодо Гринишина, однак депутати відмовилися розглядати це питання на сесії. 

Нагадаємо, що в березні 2020 року Львівська обласна організація ВО «Свобода» повідомила, що Богдана Гринишина, якого нещодавно призначено першим заступником голови Буської райдержадміністрації, виключила з лав партії. Водночас його зобов’язали скласти мандат депутата Буської районної ради, до якої він обирався від ВО «Свобода».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.