Take a fresh look at your lifestyle.

Громадськість виступила проти приватизації лікарень на Львівщині

636

Учасники громадських слухань стосовно приватизації приміщень Львівської обласної клінічної лікарні (вул. Чернігівська,7 та вул. Некрасова,6) вимагають мораторію на приватизацію лікарняних приміщень. Таке рішення вони ухвалили на зібранні 7 серпня 2020 року.

У слуханнях взяли участь голова фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді Олег Панькевич та депутат від «Свободи», член комісії комунального майна Ігор Барановський.

Громадські слухання відбулися на подвір’ї обласної лікарні, біля приміщень, які обласна рада вперто хоче продати. Однак у багатьох учасників слухань є застереження щодо цього.

За словами  Олега Панькевича, якщо будівлі продадуть, то новий власник будуватиме на цьому місці все, що завгодно, й для медичної галузі і громади це майно буде втрачене.

«Як би нас не запевняли в збереженні цільового призначення будівлі, ніхто цього не може гарантувати. Цілком ймовірно, що на цьому місці постане багатоповерхівка або офісний центр. Новий власник нікого не буде слухати», – наголосив Олег Панькевич.

Він також зазначив, що обласна рада не має стратегії поводження з комунальним майном, на жаль, продаються приміщення, які могли би послужити громаді.

За словами Ігоря Барановського, в обласній раді дуже наполегливо проштовхують продаж згаданих лікарняних приміщень.

«В обласній раді дуже прагнуть продати ці об’єкти. Це питання вже кілька разів виносили на розгляд сесії. Залишається кілька місяців до кінця каденції, і вони дуже поспішають. А якщо продадуть, то знайдеться механізм приватизувати землю й новий власник будуватиме що завгодно», – наголосив Ігор Барановський. 

  

Учасники слухань вирішили зробити перерву на кілька тижнів й провести наступний етап слухань після отримання додаткової інформації. Вони підтримали пропозицію громадського діяча Віталія Горбатенка звернутися до облради з вимогою накласти мораторій на приватизацію лікарняних приміщень. Також вирішили звернутися до обласної ради щодо розробки стратегії використання комунального майна.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.