Take a fresh look at your lifestyle.

Поліція проводить рейди у Львові та трьох районах області

4 235

Львів та три райони області у «помаранчевій зоні» – поліцейські проводять рейдові перевірки.

Про це повідомляє прес-служба поліції Львівщини.

У зв’язку з погіршенням ситуації з розповсюдженням коронавірсної інфекції, на Львівщині поліцейські проводять профілактичні заходи, а також перевіряють дотримання суб’єктами підприємницької діяльності правил карантину.

Як повідомлялось раніше, згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, місто Львів, а також Миколаївський, Пустомитівський та Перемишлянський райони віднесені до так званої «помаранчевої» зони за рівнем поширення коронавірусної інспекції.

Поліцейські Львівщини спільно з представниками органів місцевого самоврядування та працівниками Держпродспоживслужби створили мобільні групи, які перевіряють дотримання карантинних обмежень, проводять профілактичну роботу з працівниками суб’єктів господарювання та, у випадку, якщо порушники не реагують на зауваження, притягують їх до передбаченої Законом відповідальності.

У вихідні дні правоохоронці перевіряли заклади, які підпадають під карантинні обмеження та попереджали керівництво та працівників про необхідність виконувати рішення комісії. Нагадаємо, порушення карантинних вимог тягне за собою відповідальність згідно ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також відповідно до ст.325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.