Take a fresh look at your lifestyle.

На Львівщині поліція почала перевіряти людей, які мають зброю

33

Сезон полювання відкрито: поліцейські Львівщини перевіряли дотримання мисливцями законодавства

Правоохоронці у складі мобільних груп проводять рейди у мисливських господарствах. Вони перевіряють наявність дозвільних документів, справність зброї, вживають заходів щодо попередження браконьєрства і нещасних випадків.

За два дні виявлено шість правопорушень. 8 серпня у мисливських угіддях Львівщини розпочався сезон полювання на пернату дичину. Відтак, більше 60 мобільних груп, у складі яких – 190 правоохоронців (інспектори з контролю за обігом зброї, дільничні офіцери поліції та інші співробітники територіальних підрозділів поліції) перевіряли дотримання мисливцями правил безпечного поводження зі зброєю та природоохоронного законодавства.

«Поліцейські проводили роз’яснювальну роботу з мисливцями та працівниками мисливських угідь, нагадали про правила полювання та поводження зі зброєю, а також про адміністративну відповідальність, передбачену за їх порушення», – повідомив начальник відділу з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи поліції Львівщини підполковник поліції Віктор Катерина.

Нагадаємо, за незаконне поводження зі зброєю, незаконне полювання, а також порушення правил мисливства, передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.