Take a fresh look at your lifestyle.

Нас запевняли, що кошти на зарплати будуть, – головний лікар “Закладу” про протести медиків (відео)

505

Протестні настрої медиків лікарні “Заклад”, які 3 серпня перекрили міжнародну трасу “Київ-Чоп” – зумовлені заборгованістю по заробітній платі, яку в повному обсязі не виплачують з травня цього року.

Про це на телеканалі UA: Львів зазначив головний лікар “Закладу” Юрій Шипов.

“З 1 квітня ми вступили у другий етап медичної реформи, який передбачав договір з новим медичним оператором – Національною службою здоров’я України, – продовжив Юрій Шипов, – Нас запевняли, що ми будемо фінансуватися за глобальною ставкою, тобто за бюджетом 2019 р. Коли ми побачили договір, то там був значний дефіцит. Це відбулося тому, що Національною службою здоров’я України взяла звіт за 2018 р., де було статистично зазначено, що виписано за рік 1,5 тис пацієнтів”.

Головний лікар заявив, що виведену суму для фінансування “Закладу” катастрофічно не вистачає, бо Національна служба здоров’я України не врахувала сегмент соціальних пацієнтів, які роками лікуються та за своїм психічним станом не можуть бути виписані.

Також Юрій Шипов додав, що на Львівщині всі 12 психоневрологічних та 3 геріатричних інтернати є переповнені і близько 100 чоловік стоїть у департаменті соціальної політики на черзі.

Зазначимо, що лікарня “Заклад” є комунальним закладом Львівської обласної ради. У 2019 р. керівництво обласної ради на чолі з головою Олександром Ганущином (БПП/ЄС) неодноразово намагалося приєднати психіатричну лікарню “Заклад” до “Кульпарківської”, однак через активні протести лікарів – цього не було зроблено.

Цього року більшість обласної ради виділила 35 млн грн на премії для чиновників обласної державної адміністрації. Результати поіменного голосування за посиланням.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.