Take a fresh look at your lifestyle.

Зброя та лекції: “Сокіл” організував для молоді Львівщини вишкільний табір (фото)

67

Молодіжна громадська організація “Сокіл” організувала для молоді Львівщини вишкільний табір поблизу м. Рава-Руська, який триває уже кілька днів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляють організатори.

“На другий та третій день учасники табору були більш задіяні в активній діяльності. Мали нагоду зіграти у теренову гру, де дві команди змагались між собою, виконуючи різні завдання”, – йдеться у дописі “Соколу”.

Також у програмі були:

◼️ Лекція та практичне заняття з тактики. Було відпрацьовано базові навички поводження зі зброєю та переміщення групи в районі оперативного призначення.

◼️ Лекція з радіозв’язку. Таборовиків було ознайомлено з культурою радіомовлення.

◼️ Лекція з аеророзвідки. Було продемонстровано 2 дрони від компанії DJI та проговорено те, для чого і у яких випадках їх можна використовувати.

◼️Лекція про поводження з вибухонебезпечними предметами. Ознайомились з протипіхотними, протитанковими мінами, гранатами наголосили на застережені, щодо будь-яких дій у разі знайдення цих предметів.

◼️ Лекція про гуманітарний націоналізм. На якій ми розібрали методи досягнення цілей шляхом громадської та політичної активності.

◼️ Також у неділю були проведені навчальні стрільби, де учасники табору могли застосувати навички отримані на заняттях з тактики. На завершення дня була вечірня ватра з різними смаколиками та перегляд фільму.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.