Take a fresh look at your lifestyle.

У Бродах “Свобода” проголосувала за новий конкурс на головного лікаря

1 180

14 серпня 2020 року на сесії Бродівської районної ради фракція ВО «Свобода» в повному складі проголосувала за проведення нового конкурсу на посаду головного лікаря центральної районної лікарні. Голоси свободівців стали вирішальними в цьому голосуванні. Водночас фракція заявила про свою позицію щодо конфлікту та ситуації в районній медицині.

«Фракція ВО «Свобода» підтримує проект рішення. Водночас хочемо звернутися до громади і висловити свою позицію з приводу ситуації.

Думаємо, всі зауважили, в яку бурхливу політичну акцію перетворили практично господарське, кадрове питання. Безпосередніми організаторами цього є голова облради Ганущин, голова райради Швед, голова міськради Белей та голова РДА Прокопець.

Коли таке відбувається, треба завжди ставити собі питання: що за цим галасом хочуть приховати, від чого відвернути увагу?

Очевидно – від реальних серйозних проблем, які вже зараз існують в районі, зокрема в медицині, і які на нас чекають попереду.

Попередній президент та його уряд започаткували, а чинна влада продовжила так звану реформу медицини, яка обернулася оптимізацією, закриттям закладів, скорочення медперсоналу. 

Що ж до нашого району, то ви знате, що вже невдовзі його не буде. Його ліквідовано. Це однозначне негативно вплине на рівень життя мешканців Бродівщини, якість і доступність послуг – освітніх, соціальних, медичних.  

Це все величезні проблеми, які завтра можуть стати катастрофою для громади Бродівщини. І відповідальність за цю ситуацію лежить в тім числі на керівництві та депутатській більшості райради.  

ВО «Свобода» завжди говорила про ці проблеми на різних рівнях – в обласній, районній, інших місцевих радах. Але ми є опозицією до влади, ми в меншості в радах. А відповідальність за рішення і дії має нести більшість і керівництво, яке вони обрали», – йдеться в заяві. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.