Take a fresh look at your lifestyle.

Зріжуть всі гори: миколаївські кар’єри роблять ставку на Щебеля

1 237

Миколаївські кар’єри взяли паузу зі своїм розширенням, щоб не робити шуму серед жителів міста і поставили ставку на мера, рухівця Андрія Щебеля, який пообіцяв задовільнити їхні “апетити” після виборів, якщо його оберуть головою ОТГ.

Про це у Фейсбук у дискусії про наміри миколаївського кар’єру “Дністер” розширитись на більше 100 га зазначив свободівець Михайло Галущак.

“У такому випадку наші миколаївські гори будуть, як штори – як наші ліси на Приймі: з дороги видно, а зайдеш – там все вирізано”, – підсумував Михайло Галущак.

Зазначимо, що у 2019 р. миколаївський кар’єк “Дністер” звертався до Миколаївської міської ради щодо надання дозволу на його розширення. Після резонансу даного питання, “Дністер” відкликав своє звернення. Під час розгляду цього питання більшість міської ради на чолі з мером Щебелем відмовилася прийняти рішення проти розширення кар’єру “Дністер”.

Як намагається розширитись “Дністер” (зазначено червоним кольором)

Фото зруйнованої кар’єром “Дністер” частини “Миколаївської фортеці”

Зазначимо, що 2019 р. також запам’ятався і намаганнями більшості депутатів Миколаївської міської ради просунути проект рішення про розширення кар’єру асфальтного заводу, однак їм для цього забракло голосів. “За” розширення кар’єру асфальтного заводу, який розташований біля Миколаєва зі сторони Розвадова, голосували: Андрій Щебель, Святослав Дроздов, Ірина Кобрин, Мирослав Конечний, Василь Підлужний та Василь Потурай.

Результати поіменного голосування за це питання:

Активісти припускають, що розриті поблизу Миколаєва кар’єри у майбутньому можуть мати таке ж призначення, як кар’єр, де є “Дністер”, який, на разі, частково заповнили львівським сміттям, наслідком чого стала отруйна вода у миколаївських криницях.

Інфільтратне озеро на Миколаївському сміттєзвалищі

Це все можуть засипати сміттям, якщо знову буде Щебель

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.