Take a fresh look at your lifestyle.

На Бузеччині свободівці впорядкували могили героїв (фото)

84

У Буському районі напередодні Дня Незалежності впорядкували пам’ятні місця, пов’язані з вшануванням героїв національно-визвольної боротьби.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила голова Об’єднання українок “Яворина” Ірина Сех.

“Ми зібралися з ініціативи заступника голови Буської районної організації ВО «Свобода» Богдана Катерини, поприбирали, покосили, почистили біля пам’ятника в Ожидові на місці, де в липні 1944 року енкаведисти катували та розстріляли воїнів дивізії «Галичина». Також покосили біля пам’ятного знаку на місці, де в 1950 році в бою з енкаведистами загинув воїн УПА Андрій Чапля.Таких хрестів, таблиць, каменів в нашому краї – сотні. Часто вони в лісах, на околицях міст і сіл – ці скромні, але такі важливі для кожного українця меморіали.

У «Свободі» започатковано ініціативу «Стежками героїв», в рамках якої ми впорядковуємо могили, місця боїв та загибелі героїв, а також інформуємо про історію та події, пов’язані з цими місцями. Закликаємо всіх долучатися до нашої ініціативи, щоб до 14 жовтня – Дня захисника України – навести лад біля меморіалів. Пам’ятаймо наших героїв! Дякую всім, хто долучився до нашої акції”, – зазначила Ірина Сех.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.