Take a fresh look at your lifestyle.

Стежками героїв: Бродівська «Свобода» у День Незалежності відвідала меморіальні місця (фото)

305

24 серпня 2020 року активісти Бродівської «Свободи» відсвяткували День Незалежності в свободівській родині. У заходах взяли участь голова Львівської обласної організації ВО «Свобода» Олег Панькевич, голова Об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех, представник «Свободи» в Іспанії, голова УПА «Воля» Іван Вовк, професор Львівської національної академії мистецтв Ярослав Кравченко.

Розпочали урочистості участю у богослужінні в Підгорецькому монастирі, а згодом вклонилися пам’яті наших героїв на меморіалі в Підгірцях. Вони помолилися за всіх, хто віддав життя за Україну в різний час. Згадали в молитві однопартійців, які відійшли від нас.

Олег Панькевич привітав побратимів і посестер із Днем відновлення Незалежності України. Він вручив погруддя командира УПА Романа Шухевича та голови Проводу ОУН Євгена Коновальця активісткам організації Оксані Гаврилик та Марії Яремович, які нещодавно відсвяткували ювілеї.

Іван Вовк передав вітання від націоналістів Іспанії та подякував за нагоду зустріти річницю Незалежності в дружньому колі бродівських свободівців.

«Радий відзначати День Незалежності на цій благодатній землі, де зароджувалася державність ще до часів Київської Русі. Ця земля полита кров’ю наших героїв – воїнів УПА, дивізії «Галичина» – і це місце живить енергією та силою, надихає на боротьбу. Нині Україна переживає складні часи: українці піддаються на брехню фальшивих патріотів, у центрі столиці в День Незалежності замість військового параду влаштовують клоунаду. Але ми віримо в те, що наша ідея переможе, й Україна стане справді Українською Державою», – наголосив він.

Бродівські свободівці також відвідали та оглянули заповідник «Давній Пліснеськ», де було городище, історія якого сягає VІІ–Х століть.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.