Take a fresh look at your lifestyle.

“Свобода” вимагає прозорого призначення керівника Золочівського БТІ

388

27 серпня 2020 року на сесії Бродівської районної ради з ініціативи голови фракції ВО «Свобода» Володимира Чехута підтримано вимоги трудового колективу Золочівського міжрайонного бюро технічної інвентаризації, який виступає проти політичної корупції. Депутати звернулися до голови Львівської обласної ради з вимогою провести прозорий конкурс на посаду керівника БТІ.

Виступ депутата Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Мирослави Бабінської щодо можливого призначення начальником Золочівського БТІ помічника Батенка – Ляшовського Василя. Працівники БТІ обурені діями Ганущина та Банаха, які поза спинами всіх мають намір без конкурсу призначити начальника БТІ.

Geplaatst door Андрій Леськів op Donderdag 27 augustus 2020

Як зазначив у своєму виступі Володимир Чехут під час сесії Бродівської райради, рада має висловити підтримку працівникам Золочівського, Бродівського та Перемишлянського БТІ, які виступили проти намагання влади в незаконний спосіб призначити керівника Золочівського БТІ.  

«Нещодавно стало відомо про скандальний лист голови Золочівської райради Олега Банаха до голови облради Ганущина з клопотанням призначити Василя Ляшовського на посаду тво керівника КП ЛОР «Золочівське БТІ». Призначити без конкурсу, тобто з порушенням закону, прикриваючись пандемією, без врахування позиції місцевого самоврядування та трудового колективу», – наголосив голова фракції.

Зазначається, що Ляшовський ніколи на працював у вказаній сфері, не має досвіду та професійних знань. Зрештою, Ляшовський, на думку голови райради, – «фахівець широкого профілю». Бо зовсім недавно його проштовхували на посаду головного лікаря районної лікарні, але колектив виступив категорично проти. Схожа реакція і в колективу БТІ.

«Працівники заявляють, що бюро очолює в.о. директора, яка повністю справляється із своїми обов’язками, є досвідченим працівником, професіоналом. І вони категорично проти призначення людини з вулиці, яка поняття не має в цій сфері. Більше того – працівники неодноразово зверталися до голови ЛОР Ганущина з проханням призначити керівником БТІ досвідчену й авторитетну людину, однак їх не почули. Ми цілком погоджуємося з вимогами трудового колективу і підтримуємо їх», – наголосив Володимир Чехут.

Рада підтримала вимоги колективу БТІ і закликала голову обласної ради О. Ганущина провести прозорий конкурс на посаду керівника. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.