Take a fresh look at your lifestyle.

Миколаївська міська рада на останній сесії розглянула 90 земельних питань

316

“Чим ближче до кінця каденції – тим більше миколаївська міська рада розглядає земельних питань”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук зазначив свободівець Михайло Галущак.

26 серпня сесія Миколаївської міської ради розглянула 101 питання, з яких 90 – це земельні питання. Земельні ділянки активно роздають на горі, де є “капличка-писанка”. Жителі Миколаєва нарікають, що влада непрозоро формує чергу щодо отримання цих ділянок.

Більшість ради на чолі із мером Щебелем також просували виділення земельної ділянки депутатові від “Руху” Ігору Ковальському, однак для цього їм забракло голосів. Проте, мер Миколаєва заявив, що поставить це питання на переголосування на наступну сесію.

Важливо ❗

❗Чим ближче до кінця каденції – тим більше миколаївська міська рада розглядає земельних питаньСьогодні на сесії зі 101 питання 90 – це земельні питання. Навіть, просували виділення земельної ділянки депутатові від провладного Руху На сесії направив свої звернення:- щоб міська влада нарешті завершила процес звільнення від сплати податків миколаївських малих підприємців на час дії карантину- щоб нарешті прочистили канал на вул. Болоні, бо під час великого дощу затоплює будинки на цій вулиці і на вул. Дроговизькій- щоб всіх депутатів запрошували на сесію, а то минулого разу мене із Володимиром Леськівим не проінформували про скликання сесії, що свідчить про непрозорість влади ❗‼Також підняв сьогодні питання, чому директором "Миколаївводоканалу" призначили жителя Львова? Варто нагадати, що два заступники голови Миколаївської райдержадміністрації також зі Львова, мер зі Стрия…Чому не було ніякого конкурсу на посаду директора "Миколаївводоканалу"? Невже серед миколаївчан не має гідних очолити навіть таку посаду?Звісно, що ці всі мої зауваження до нашого мера були, як "горохом об стіну"

Geplaatst door Михайло Галущак op Woensdag 26 augustus 2020

Виступ на сесії депутата Володимира Леськіва.

Важливо❗

☝️Сьогодні на сесії Миколаївської міської ради більшість на чолі з мером намагалась дати земельну ділянку депутату від РУХу Ігору КовальськомуРішення не набрало необхідної кількості голосів, однак мер сказав, що і далі виноситиме це питання на сесіюЗагалом, на сесії сьогодні розглядали 90 земельних питань

Geplaatst door Твоя Миколаївщина op Woensdag 26 augustus 2020

Також Михайло Галущак зазначив, що сесії направив звернення:

– щоб міська влада до кінця завершила процес звільнення від сплати податків миколаївських малих підприємців на час дії карантину

– щоб комунальники до кінця був прочистили канал на вул. Болоні, оскільки під час великого дощу затоплює будинки на вказанй вулиці і на вул. Дроговизькій

Свободівець також зазначив, що його та депутата Володимира Леськіва не було повідомлено про засідання останньої сесії, що свідчить про непрозорість влади.

Михайло Галущак порушив питання призначення директора “Миколаївводоканалу”. “Чому директором “Миколаївводоканалу” призначили жителя Львова? Варто нагадати, що два заступники голови Миколаївської райдержадміністрації також зі Львова, мер зі Стрия… Чому не було ніякого конкурсу на посаду директора “Миколаївводоканалу”? Невже серед миколаївчан не має гідних очолити навіть таку посаду? Звісно, що ці всі мої зауваження до нашого мера були, як “горохом об стіну””, – наголосив свободівець.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.