Take a fresh look at your lifestyle.

Все навкруги змінюється: у Миколаєві створили нове ОСББ (фото)

285

У Миколаєві (Львівська обл.) створили нове ОСББ – «Під вербами».

Про це повідомляють “Новини Твоєї Громади”.

Голова новоутвореного ОСББ по вулиці М. Грушевського, 14 Ігор Зелик розповів, що утворили об’єднання з третьої спроби, коли жителі будинку інформаційно дозріли, почули про успішний досвід інших ОСББ та наважились утворити власне у знаменну дату 20 серпня 2020 року.

У будинку 6 під’їздів, 70 квартир.

До роботи в ОСББ взялись одразу, спершу вивезли все сміття з підвалів, зайнялись благоустроєм території. Тут змайстрували дерев’яну хатинку, на подвір’ї багато матусь з дітьми і чутно дитячий гамір, а прибудинкова територія дбайливо доглянута та висаджена квітами.

Плату за утримання ОСББ встановили на рівні 2, 50 грн. за 1 м. кв. Прибирають територію наразі самостійно. «В кінці року тариф переглянемо, проаналізуємо чи треба піднімати ще», – розповідає голова ОСББ Ігор Зелик. Подальших планів чимало – замінити труби водопостачання, відремонтувати дахівку, встановити двері з домофонами та ще вдосталь роботи.

Більш детально про бюрократичні кола, досвід та поради новоутвореним ОСББ читайте в одному з чергових номерів районної газети «Громада».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.