Take a fresh look at your lifestyle.

Надал виграв суд в Авакова і захистив Тернопіль

7 807

Міський голова Тернополя, свободівець Сергій Надал продовжує працювати і виконувати свої зобов’язання перед городянами незважаючи на хворобу. Він працює вдома і виходить на зв’язок з підлеглими регулярно.

Під час своєї хвороби Надал зміг захистити право тернополян і всіх українців на освіту і роботу, пише Знай.Юа

Завдяки його роботі у Тернополі продовжили працювати садочки та школи, а також вищі навчальні заклади не закрили своїх дверей. Працює малий бізнес та ремонтуються двори та дороги.

На сьогоднішній день відомо, що Сергій Надал в ефірі програми “Свобода слова з Савіком Шустером” схлеснувся в дискусії з Міністром Максимом Степановим. Він заявив, що мерія буде оскаржувати протоколи, які поліція склала на директорів навчальних закладів. Ці протоколи незаконні і будуть оскаржені в суді. Надал тоді розповів, що в школах враховані всі вимоги МОЗ і класи розділені на групи. Також він розповів, що в жодному документі немає прямої заборони на роботу шкіл під час карантину.

Також Надал і мерія надали підтримку підприємцям. Поліція склала протоколи на 5 підприємців у Тернополі. Мер заявив, що всі вони були оскаржені в суді.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.