Take a fresh look at your lifestyle.

“Зробімо це, друзі!”: Кошулинський зробив важливе звернення (відео)

3 398

“Ми маємо честь називатися львів’янами. З усього світу до нас їдуть люди дивитися на красу, яку творили наші попередники. Але, на превеликий жаль, Львів почав пасти задніх, Львів почав зупинятися у динаміці розвитку і в комфортності життя, Львів почав поступатися сусіднім містам”.

Про це сьогодні, 20 вересня, заявив Руслан Кошулинський під час конференції ВО “Свобода” у Львові, яка затвердила список кандидатів на вибори у місцеві ради Львівщини.

Початок виступу на 18 хв 30 с.

Конференція ВО «Свобода» (Львівщина)

Geplaatst door Руслан Кошулинський op Zondag 20 september 2020

“Ми бачимо і трохи заздримо, що в Тернополі, Хмельницькому, Івано-Франківську будуються нові дитячі садочки, – продовжив Руслан Кошулинський, – будуються школи, будуються великі спортивні комплекси, закуповується найефективніший і найякісніший громадський транспорт, люди там задоволені медичним забезпеченням за рахунок міста, діють електронні картки та картки містянина.

Це вже вони показують нам, Львову, приклад, як треба і можна успішно господарювати. Вони вже це роблять. Отож завдання, як сьогодні стоїть перед свободівцями – зробити наш Львів найкращим. Зробімо це, друзі!”.

Зазначимо, що ВО “Свобода” висунула Руслана Кошулинського на посаду міського голови Львова.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.